Україна провела 24 тисячі блокчейн-аукціонів


Україна провела 24 тисячі блокчейн-аукціонів

Електронний аукціон OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) провів з використанням технології блокчейн 24 202 аукціони. Про це повідомила прес-служба торгового майданчика, пише Сегодня.

“З вересня минулого року з використанням блокчейну було проведено 24 202 аукціони, в тому числі успішних – 4 471. Загальна сума продажів склала 692 млн грн. Всі ставки по аукціонах були хешовані і збережені. Кожну з них можна перевірити на сайті”, – зазначив генеральний директор OpenMarket Віктор Вишнєв.

Нагадаємо, в 2017 році “СЕТАМ” провів перший в світі аукціон за допомогою технології блокчейн. Технологія дає можливість повністю ліквідувати можливості для маніпулювання даними.

“Збережену інформацію неможливо видалити і підробити. Таким чином ми гарантуємо повну безпеку проведення аукціонів”, – зазначив Вишнєв.

Як відомо, Україна опинилася в списку з 14 країн, які визнали лідерами у впровадженні технології блокчейн. Список був складений в рамках звіту The Networked Hotbeds of Blockchain, який визначає ключові хаби в розвитку технології. До списку лідерів також увійшли США, Канада, Бразилія, Австралія, Ізраїль, ОАЕ, Грузія, Естонія, Великобританія, Франція, Німеччина, Швеція і Китай.

Нагадаємо, в цілому вартість проданого на OpenMarket майна перевищила 5 млрд грн. Так, за три роки було проведено 37 тисяч 715 успішних торгів, в яких взяло участь 207 тисяч 869 учасників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua