0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

BIS: цифрові валюти можуть загрожувати фінансовій стабільності


BIS: цифрові валюти можуть загрожувати фінансовій стабільності

Центральним банкам треба готуватися до стримування ризиків, пов’язаних з цифровими валютами, оскільки біткойн став “поєднанням мильної бульбашки, фінансової піраміди і стихійного лиха”, сказав у вівторок голова Банку міжнародних розрахунків (BIS) Агустін Карстенс.

Це попередження вказує на те, що влада рухається в бік вживання суворих заходів щодо цифрових валют на тлі побоювань щодо того, що вони можуть підірвати підвалини фінансової системи в цілому.

“Є вагомі підстави для втручання влади”, – сказав Карстенс.

В останні тижні багато центральних банків виступали з попередженнями щодо цифрових валют на тлі зльоту їх курсів до рекордних максимумів і стрімких падінь. В понеділок в ході волатильних торгів біткойн впав нижче 7000 доларів США, втративши близько двох третин своєї вартості щодо грудневого піку, що перевищив 19 000 доларів. В останні дні падали й інші цифрові валюти.

Президент ЄЦБ Маріо Драгі сказав у понеділок, що цифрові валюти слід розглядати як “дуже ризикові активи” і додав, що центральний банк вивчає пов’язані з ними загрози для банків єврозони.

“Якщо влада не вживе запобіжних заходів, криптовалюти можуть стати більш взаємопов’язаними з основною фінансовою системою і створити загрозу для фінансової стабільності”, – сказав Карстенс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування