ПУМБ став партнером освітньої програми KSE для студентів з регіонів


ПУМБ став партнером освітньої програми KSE для студентів з регіонів

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) в рамках стратегічного партнерства з Київською Школою Економіки (KSE) розпочинає підтримку освітньої програми «Таланти з регіонів». Дана програма надає 20 стипендій для навчання на дворічній магістерській програмі з економічного аналізу у KSE для студентів з регіонів, а також покриває витрати на їх проживання в Києві. Щомісячна сума стипендії складає 1500 грн.

«Ми віримо, що освіта – одна з основних цінностей сучасного світу. Наша ціль – надати можливість студентам регіональних українських ВИШів отримати освіту міжнародного рівня в одній з найкращих шкіл Центральної та Східної Європи. Підтримка програми «Таланти з регіонів» – наш внесок в розвиток молодого покоління українців, за якими майбутнє нашої країни», – зазначив Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

Як стати студентом:
- мати диплом бакалавра будь-якої спеціальності (спеціалізація з економіки не вимагається) вищого навчального закладу, розташованого не в Києві (якщо ви закінчуєте бакалаврат цього року, достатньо подати виписку оцінок, диплом можна надати у липні)
- мати прописку не в місті Києві
- подати документи до 14 березня особисто до Київської школи економіки або на сайті apply.kse.org.ua (перелік необхідних документів)
- 17 березня добре скласти вступний іспит з економіки, математики та англійської мови і пройти інтерв’ю (зразки вступних іспитів).

Після закінчення навчання студенти отримують: • унікальні навички економічного, фінансового моделювання та аналізу, навички проведення наукових досліджень, високий рівень аналітичної підготовки для успішного працевлаштування на посадах як в приватному, так і державному секторах • ґрунтовну підготовку, яка відкриває шлях до навчання на Ph.D. програмах провідних західних університетів • можливість отримати диплом магістра з економіки американського університету Х’юстона Якщо ви хочете взяти участь у програмі “Таланти з регіонів”, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням – https://goo.gl/SwH1vu.

Основне про програму:
Мова навчання: англійська
Викладачі: отримали ступінь PhD в західних університетах
Початок навчання: 1 вересня 2018 року
Термін навчання: 2 роки

Більш детально про програму, умови вступу та навчання можна дізнатися на сторінці програми Таланти з регіонів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua