Facebook заборонив рекламу криптовалют


Facebook заборонив рекламу криптовалют

Найбільша соціальна мережа світу Facebook заборонила всю рекламу криптовалют, первинних розміщень токенів (ICO) або бінарних опціонів.

Як йдеться в повідомленні в офіційному блозі Facebook, компанія не допустить публікації реклами “фінансових продуктів і послуг, які часто пов’язують з методами просування, що вводять в оману або ошукують”.

Оголошення, що порушують нові правила Facebook, будуть видалятися не тільки з основного додатка, але і всюди, де Facebook продає рекламні можливості, в тому числі в Instagram і мережі Audience Network, що розміщує рекламу в сторонніх додатках.

Як розповіли представники компанії, під заборону підпадає вся реклама, пов’язана з криптовалютами. Це означає, що соцмережа заборонить не тільки оголошення з рекламою криптовалют і токенів, але і криптогаманців і майнінгового обладнання.

Як повідомив один з техдиректорів Facebook з реклами, в майбутньому соцмережа може переглянути правила і дозволити розміщувати рекламу перевіреним компаніям, пов’язаним з криптовалютами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua