Друга за величиною криптовалюта Ethereum наближається до історичного рекорду


Друга за величиною криптовалюта Ethereum наближається до історичного рекорду

Друга за величиною криптовалюта Ethereum наближається до історичного рекорду після того, як рейтингове агентство Weiss присвоїло цій валюті рейтинг вищий, ніж у біткоіна.

За даними порталу CoinMarketCap, сьогодні вранці Ethereum дорожчає на 6,2%, до 1,22 тисячі доларів (історичний рекорд становить близько 1,42 тисячі доларів), біткойна дешевшав на 1,8%, до 11,57 тисячі доларів.

На біржі Bitfinex криптовалюта опускалася в ціні на 2,6%, до 11,6 тисячі доларів.

На біржі OKEx валюта дешевшала на 1,6%, до 11,62 тисячі. А за даними порталу Coindesk, біткойн знижувався в ціні на 2,3%, до 11,42 тисячі доларів.

Нагадаємо, американське рейтингове агентство Weiss Ratings присвоїло Ethereum рейтинг “B”, тоді як біткойн отримав рейтинг нижче – “C+”.

Нижчу оцінку біткойну агентство пояснило тим, що найбільша криптовалюта стикається з труднощами мережі, що призводить до затримок і високої вартості транзакцій. Біткойн, передає телеканал коментар агентства, не має прямого механізму для термінової модернізації свого програмного коду.

Жодна з 74 криптовалют, за версією агентства, не отримала найвищу оцінку “A”. Вищий із присвоєних рейтингів (“B”), крім Ethereum, отримала криптовалюта EOS, 9-а по величині на криптовалютному ринку, передає телеканал.

Довідка Finance.ua:

 • Згідно з даними CoinMarketCap, криптовалюта Ripple дорожчає на 6,8%, до 1,38 долара, Bitcoin Cash – на 1,6%, до 1,7 тисячі доларів.
 • Капіталізація ринку криптовалют становить на даний момент 584,71 мільярда доларів.
 • Частка біткойна – приблизно 33% всього ринку криптовалют, Ethereum – 20%, Ripple – 9%.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua