Південна Корея посилює контроль криптовалют, Японія не поспішає запускати ф'ючерси на біткойн


Південна Корея посилює контроль криптовалют, Японія не поспішає запускати ф'ючерси на біткойн

Південна Корея посилює заходи контролю ринку криптовалют: згідно з новою вимогою регуляторів, лише інвестори з підтвердженим банківським рахунком, прив’язаним до аккаунту на біржі криптовалют, зможуть вкладати гроші у віртуальні валюти.

Раніше влада Південної Кореї оголосила про заборону анонімних криптовалютних рахунків, а нові заходи, які набудуть чинності 30 січня 2017 року, вимагають від банків і бірж встановлювати особи своїх клієнтів.

Зростання популярності криптовалют викликає все більше і більше побоювань у регуляторів, які турбуються, зокрема, що цей ринок може використовуватися для відмивання грошей.

Частка Південної Кореї в загальному обсязі глобальних операцій з біткойнами різко зросла в минулому році, що змусило регуляторів бити на сполох, пише газета The Wall Street Journal.

Згідно з даними CryptoCompare, південнокорейська вона в 2017 році використовувалася в 4,5% всіх транзакцій з біткойнами, і, таким чином, стала другою за популярністю після долара США у цій сфері.

Згідно з новими правилами, клієнтам криптовалютних бірж доведеться відкривати рахунки у банках, що забезпечують обслуговування цих торгових майданчиків, якщо вони хочуть продовжувати інвестувати фіатні гроші в криптовалюти.

Інвестори, у яких не буде рахунків в цих банках, зможуть вивести кошти з рахунків на біржі криптовалют, але не зможуть поповнювати їх.

Нові заходи вводяться з метою “мінімізації побічних ефектів”, що супроводжують торгівлю криптовалютами, і “в жодному разі не вказують на наш намір дати офіційний статус фірмам, що працюють з криптовалютами, або оживити торгівлю криптовалютами”, йдеться в заяві південнокорейського регулятора Financial Services Commission.

Японський регулятор фінансового сектору – Financial Services Agency (FSA) – не має наміру поспішати слідувати за США і давати дозвіл на торгівлю ф’ючерсами на криптовалюти, повідомило агентство Bloomberg з посиланням на представника відомства, який побажав зберегти анонімність.

Керівництво FSA обговорювало це питання і на даний момент не бачить необхідності в зміні законодавства, необхідній для запуску подібних продуктів, відзначило джерело.

За його словами, регулятор може розглянути цей крок в майбутньому, якщо підвищиться попит на такі угоди і з’явиться потреба в інструментах хеджування ризиків на ринку.

Американські біржові оператори CBOE Global Markets Inc. і CME Group Inc. запустили торгівлю ф’ючерсами на біткойн в грудні 2017 року.

В Японії запуск подібних контрактів вимагає зміни законодавства в частині визнання криптовалют фінансовими продуктами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua