В ЄС хочуть скористатися можливостями, які надає блокчейн як технологія криптовалюти


В ЄС хочуть скористатися можливостями, які надає блокчейн як технологія криптовалюти

У Європейському союзі хочуть, щоб Європа скористалася можливостями, які надає блокчейн як технологія криптовалюти, заявив у вівторок заступник голови Єврокомісії з питань євро і фінансової стабільності Валдіс Домбровскіс.

“Але при цьому необхідно проявляти пильність і не допускати, щоб криптовалюта використовувалася для незаконних дій. Ми просимо європейські органи нагляду посилити захист інвесторів і наглядову діяльність”, – сказав В.Домбровскіс на прес-конференції в Брюсселі після засідання Ради ЄС з економічних та фінансових питань.

За його словами, в контексті появи криптовалют потребують оновлення правила боротьби з відмиванням грошей. В операціях з криптовалютою має бути “менше анонімності і більше відстежуваності при поліпшеній ідентифікації споживачів і покращеному, з підвищеною вимогливістю нагляді”, – сказав заступник голови ЄК.

В.Домбровскіс вважає, що це вимагає невідкладного впровадження.

Він також вказав на те, що існування криптовалют зачіпає різні фінансові напрямки, в тому числі діяльність Європейського центробанку.

“Це причина, з якої ми маємо намір зібрати за круглим столом ключових представників влади і приватного сектора, щоб оцінити ситуацію на більш довгострокову перспективу”, – пояснив В.Домбровскіс.

На його думку, це має бути зроблено якомога швидше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua