У Вірменії хочуть створити «Кремнієву долину» для проектів з використанням блокчейна


У Вірменії хочуть створити «Кремнієву долину» для проектів з використанням блокчейна

Компанія Armenian Blockchain Forum (ABF) повідомила про схвалення урядом Вірменії її пропозиції про створення в країні Вільної економічної зони (ВЕЗ), в рамках якої можна буде сформувати інфраструктуру для розвитку високотехнологічних проектів з різних країн світу.

На першому етапі реалізації проекту в першому півріччі заплановано відкриття міжнародного акселератора, який стане майданчиком для запуску і розвитку міжнародних інноваційних проектів. Також планується створення індустріальних дата-центрів для забезпечення процесу функціонування проектів, заснованих на розподілених базах даних.

За комплексну консалтингову, технологічну та юридичну підтримку в реалізації ініціативи відповідає міжнародна консалтингова компанія KPMG. Буде створено ідентифікаційний центр для забезпечення відповідності проектів учасників ВЕЗ вимогам міжнародних організацій. Також спільно з провідними вищими навчальними закладами Вірменії буде реалізовано низку освітніх і науково-дослідницьких програм.

Передбачається, що операції компаній-резидентів ВЕЗ будуть звільнені від податку на додану вартість (ПДВ) і податку на прибуток.

Як очікується, у перший рік діяльності екосистеми буде створено 250-300 нових високооплачуваних робочих місць, а також вдасться залучити не менше ніж $120 млн інвестицій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua