У Google Play виявлено ігри з троянським модулем


У Google Play виявлено ігри з троянським модулем

«Доктор Веб» попереджає про появу в магазині Google Play низку ігор для операційної системи Android, до складу яких інтегровано шкідливий компонент.

В небезпечні програми вбудований троянський модуль, який непомітно завантажує і запускає додаткові компоненти.

Вони можуть виконувати різні функції – наприклад, потай відкривати ті чи інші сайти і «натискати» на певні елементи на цих сторінках.

У процесі роботи шкідливий модуль завантажує із зазначеної керуючим сервером адреси скрипт, якому надає можливість здійснювати різні дії на сторінці, у тому числі симулювати кліки за вказаним скриптом елементів. Якщо в завданні трояна був перехід за посиланнями або рекламними оголошеннями, зловмисники отримують прибуток за накрутку лічильника відвідувань веб-сторінок і натискання на банери.

Теоретично на мобільний пристрій жертви можуть завантажуватися також модулі для демонстрації реклами або відображення фішингових вікон з метою крадіжки логінів, паролів та іншої конфіденційної інформації, скажімо, даних банківських карток.

«Доктор Веб» зазначає, що троянський модуль виявлений приблизно в трьох десятках ігор, які були завантажені користувачами Android загалом понад 4,5 млн. разів. Фахівці вже проінформували корпорацію Google про наявність троянського компонента у виявлених небезпечних додатках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua