3145
ПриватБанк готують до продажу іноземцям - експерт
— Фондовий ринок
Прихід іноземного фахівця до керівництва ПриватБанку свідчить про початок підготовки до часткового або повного продажу фінустанови іноземним інвесторам. Таку думку висловив глава Громадської колегії Ради НБУ, голова Ради Асоціації українських банків Станіслав Аржевітін, коментуючи призначення головою правління ПриватБанку чеха Петра Крумханзла, повідомляє “Сегодня”.
“Я не сумнівався, що очолити ПриватБанк повинен іноземець. Відповідно до меморандуму, який підписали Україна і МВФ, кілька державних банків мали ще в минулому році частково бути приватизовані. Як записано в Меморандумі, частина їхніх акцій, що не менше 20%, мають бути продані. У момент підписання Меморандуму ПриватБанк ще не був державним. Але, очевидно, його доля повинна бути аналогічною”, – вважає Аржевітін.
Читайте також: Офіційно: Призначено нового голову правління ПриватБанку
При цьому, на його думку, коли мова йде про продаж держбанків іноземним інвесторам, то в цій ситуації очолювати банк повинен іноземний представник.
За матеріалами: Сьогодні
Поділитися новиною
Також за темою
НБУ ухвалив рішення про ліквідацію Мотор-Банку
GoPro скоротить майже чверть штату після збитків
Кількість компаній з іноземним капіталом у рф скоротилася на 35%
Рейтинг найстійкіших банків України (інфографіка)
Microsoft інвестує $10 млрд у розвиток ШІ в Японії
ТОП-10 українських банків за доходом (інфографіка)
