Мінфін пропонує визначити критерії для фізосіб з високими доходами і зобов'язати їх подавати щорічну декларацію — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мінфін пропонує визначити критерії для фізосіб з високими доходами і зобов'язати їх подавати щорічну декларацію

Казна та Політика
1713
Законопроект, який визначає критерії для фізосіб з високими доходами і зобов’язує їх подавати щорічну декларацію про майновий стан і доходи, оприлюднено на сайті Мінфіну.
Серед інших критеріїв законопроект пропонує віднести до зазначеної групи платників податку власників 10% і більше статутного (складеного) капіталу або права голосу придбаних акцій (часток) юрособи-нерезидента, яка задекларувала прибуток за минулий податковий період EUR 10 млн і більше.
Також пропонується вважати фізособами з високими доходами тих, чий річний оподатковуваний дохід за попередній податковий (звітний) рік перевищує 50 млн грн.
Як вказується в супровідних документах до законопроекту, за результатами деклараційної кампанії за 2016 рік 63 фізособи задекларували доходи на суму понад 7,658 млрд грн, внаслідок чого Державна фіскальна служба (ДФС) донарахувала 225,2 млн грн податку на доходи фізосіб і 26,6 млн грн військового збору.
Крім того, законопроект пропонує розширити повноваження ДФС отримувати інформацію щодо обороту коштів на банківських рахунках таких платників податків.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас