Порошенко впевнений у завершенні реконструкції дороги Одеса-Рені в 2018 р.


Порошенко впевнений у завершенні реконструкції дороги Одеса-Рені в 2018 р.

Реконструкція автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса-Рені (М-15) завершиться в 2018 році, сказав президент України Петро Порошенко під час зустрічі з жителями с.Маяки Біляївського району Одеської області.

“Упевнений, що в наступному році ми закінчимо будівництво і ремонт останніх 90 км дороги і отримаємо шлях на Румунію і великий транспортний коридор, який дасть друге дихання населеним пунктам, містам, селам, які розташовані вздовж дороги. Будуть розвиватися бізнес і туризм, економіка, виробництво”, – сказав П.Порошенко.

Він зазначив, що досягти цього результату вдалося за рахунок реалізації т.зв. “Дорожнього експерименту”, за яким 50% коштів від перевиконання плану по надходженнях регіональних митниць йде на ремонт доріг у відповідному регіоні.

При цьому П.Порошенко наголосив на великій ролі обласної влади в проведеній роботі з реконструкції автодороги Одеса-Рені.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко у вересні 2015 року підписав закон №666-VIII “Про внесення зміни до розділу IV “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях щодо фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення”. Законодавча ініціатива розроблена для забезпечення фінансування реконструкції декількох автомобільних доріг, в тому числі Одеса-Рені.

Для цього передбачається направлення до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів у порядку, встановленому Кабміном, 50% відсотків від суми перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що стягуються при митному оформленні товарів на територіях відповідно Одеської, Волинської та Львівської областей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування