Коломойський прокоментував рішення Високого суду Англії


Коломойський прокоментував рішення Високого суду Англії

Бізнесмен Ігор Коломойський прокоментував рішення Високого суду Англії про арешт його активів і активів його компаньйона Геннадія Боголюбова.

Про це пише ТСН.

“Це тимчасовий арешт на час розгляду справи в суді”, – сказав Коломойський.

Як повідомлялося, 19 грудня Високий Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовірно, їм належать чи ними контролюються.

Раніше Приватбанк звернувся до лондонського суду з метою повернути виведені кошти і погасити невиконані зобов’язання банку з рефінансування. Видання DT.UA писало, що “Приватбанк” звернувся до високого суду Англії з проханням на період розгляду справи до винесення рішення накласти арешт на майно, що належить колишнім власникам банку, в розмірі 3 млрд доларів.

Відповідний перелік активів було надано суддям у рамках слухань про ухвалення рішень щодо забезпечувальних заходів.

Довідка Finance.ua:

  • 18 грудня 2016 року уряд ухвалив рішення про націоналізацію Приватбанку.
  • У результаті аудиту з’ясувалося, що 100% корпоративного кредитного портфеля Приватбанку було видано пов’язаним особам, і фінустанову було докапіталізовано на суму 116,8 млрд грн.
  • 1 липня 2017 року настав строк внесення застав за пов’язаними кредитами в Приватбанку, проте колишні бенефіціари фінустанови Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов не виконали своїх зобов’язань.
  • У зв’язку з невиконанням зобов’язань колишніх власників “Приватбанку” влада почала процедуру примусового стягнення боргів.
  • За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, колишні акціонери можуть потрапити під кримінальну відповідальність..
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування