Безвіз в Емірати: у МЗС розповіли умови для українців


Безвіз в Емірати: у МЗС розповіли умови для українців

Безвізовий режим України з Об’єднаними Арабськими Еміратами розпочне роботу 31 грудня цього року, однак українці повинні підійти до нього у всеозброєнні. Директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев розповів про умови вільного переміщення громадян України в ОАЕ.

Він розповів, які стоять паспортні вимоги перед тими, хто бажає поїхати в Емірати, і який термін перебування дозволяється.

“Безвізовим режимом з ОАЕ можуть скористатися громадяни України – пред’явники дипломатичних і службових паспортів з безконтактним електронним носієм, термін дії яких становить не менше 6 місяців. Вони можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Об’єднаних Арабських Еміратів терміном до 90 днів протягом кожних 180 днів. Українці з біометричним паспортом, термін дії яких становить не менше 6 місяців, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території ОАЕ терміном до 30 днів”, – сказав Погорельцев.

Він зазначив, що всі громадяни Еміратів можуть в’їжджати в Україну на таких самих умовах, але на єдиний термін – до 90 днів протягом кожних 180 днів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua