Україна збільшила експорт пшениці в країни Близького Сходу майже на 50%


Україна збільшила експорт пшениці в країни Близького Сходу майже на 50%

Українські аграрії за перші чотири місяці поточного 2017-2018 маркетингового року (МР, липень 2017 – червень 2018) поставили в країни Близького Сходу 829,1 тисячі тонн пшениці, що на 46% перевищує показник за аналогічний період минулого року, повідомила прес-служба агентства “АПК-Інформ”.

“Країни Близького Сходу традиційно є ключовими ринками збуту для українського зерна, і в поточному сезоні відзначається приріст поставок пшениці в зазначеному напрямку, навіть незважаючи на високу конкуренцію з боку Росії. Так, за підсумками липня-жовтня 2017-2018 МР Україна експортувала в країни Близького Сходу 829,1 тисячі тонн пшениці, що на 46% перевищує показник аналогічного періоду попереднього сезону (569,4 тисячі тонн)”, – йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, за звітний період близькосхідний регіон став лідером у закупівлях всіх зернових культур з України з часткою 23% від загального обсягу експорту.

В цілому, країни Близького Сходу імпортували в липні-жовтні цього року близько 3,2 мільйона тонн українських зернових.

Зазначається, що за аналогічний період 2016-2017 МР цей регіон був на другій позиції серед імпортерів вітчизняних зернових з часткою 22%, трохи поступаючись країнам Північної Африки (24%).

У поточному маркетинговому році, згідно з даними експертів, Північна Африка знаходиться на третій позиції за цим показником з часткою 15% від загального обсягу поставок зерна з України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування