S&P знову оголосило дефолт по облігаціях Венесуели


S&P знову оголосило дефолт по облігаціях Венесуели

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poors (S&P) в п’ятницю знову знизило кредитний рейтинг Венесуели по деяких облігаціях до дефолтного рівня “D” з “СС”.

“Венесуела не виконала платіж в 183 мільйони доларів за купонами своїх глобальних облігацій з терміном погашення в 2023 і 2028 роках протягом пільгового періоду 30 днів”, – йдеться в повідомленні агентства.

У листопаді S&P вже знижувало рейтинг Венесуели за зобов’язаннями в іноземній валюті до “SD” (“вибірковий дефолт”) після того, як країна не виплатила 200 мільйонів доларів за облігаціями з терміном погашення в 2019 і 2024 роках. Влада Венесуели тоді почала переговори з інвесторами щодо реструктуризації зовнішнього боргу країни.

Тоді ж інше рейтингове агентство – Fitch – також оголосило про зниження довгострокового рейтингу Венесуели за зобов’язаннями в іноземній валюті до “обмеженого дефолту” (“RD”). Причиною рішення стало неотримання інвесторами виплат за відсотками суверенних облігацій з терміном погашення в 2019 і 2024 роках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua