Bank of America запатентував систему автоматичного обміну криптовалют


Bank of America запатентував систему автоматичного обміну криптовалют

Фінансовий конгломерат Bank of America отримав патент на систему автоматичного обміну цифрових валют, повідомляється на сайті USPTO.

У документі описується механізм обміну однієї кріптовалюти на іншу, при цьому всі необхідні дані про курси будуть завантажуватися із зовнішніх джерел. Система складається з трьох частин: аккаунт користувача, на якому зберігаються його цифрові активи, і два інкасо-рахунки для здійснення обміну, що належать оператору.

«Щодня організації можуть обробляти велику кількість фінансових транзакцій. У міру розвитку технологій операції з використанням криптовалюти здобувають все більше поширення, внаслідок чого система обміну валют і криптовалют може бути затребувана низкою компаній», — йдеться в документі.

Також в патенті описується механізм відстеження потенційно незаконних угод. Зокрема, кожній транзакції система буде присвоювати індекс ризику, який складається на основі розміру переказу і будь-якої іншої доступної інформації. Транзакції, визнані нелегальними, будуть автоматично відхилятися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування