Зламали черговий криптовалютний проект: викрали 62 мільйони доларів


Зламали черговий криптовалютний проект: викрали 62 мільйони доларів

В офіційному профілі в соціальних мережах представники NiceHash заявили, що була виявлена уразливість в системі безпеки, що призвело до втрати коштів. NiceHash був створений в 2014 році і працює як маркет-майданчик для торгівлі хешрейтом.

Оголошення з’явилося після годинної перерви в роботі маркету і безлічі повідомлень від користувачів про те, що їхні гаманці, пов’язані з NiceHash, спорожніли. Раніше NiceHash заявила, що сайт тимчасово недоступний через технічні роботи.

Компанія заявила: “Наша платіжна система була зламана, а вміст гаманця біткойн NiceHash було викрадено. Ми працюємо над тим, щоб встановити точну кількість викрадених біткойнів. Очевидно, що це викликає глибоку стурбованість, і ми докладаємо всіх зусиль, щоб вирішити це питання у найближчі дні. Крім проведення власного розслідування, інформація про інцидент була доведена до відома відповідних органів, і ми перебуваємо з ними в чесній співпраці”.

Читайте також: Успіх біткойна пробудив хакерів: криптовалютні гаманці в небезпеці

Хоча команда проекту не розкриває точну суму, аналіз адреси гаманця, яка сплила завдяки користувачами NiceHash, говорить про те, що було вкрадено цілих 4 736,42 BTC – сума, вартість якої перевищує 62 мільйони доларів США за поточними цінами.

Команда NiceHash закликала користувачів терміново змінити свої паролі в системі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування