Словенський стартап візьметься за виробництво електролітаків у Китаї


Словенський стартап візьметься за виробництво електролітаків у Китаї

AVWeb і Aviation Week, партнери будуть спільно працювати над навчально-тренувальним літаком Alpha Electro і гібридними літаками Panthera.

Pipistrel продасть права на продаж та інтелектуальну власність у Китаї та 10 інших азіатських країнах. Створення моделей електролітаків буде здійснюватися в рамках нового проекту Джуронг. Стартап збереже 51% акцій Pipistrel Asia Pacific General Aviation Technology Ltd. Денні У Хао, що володіє меншою половиною акцій, в рамках проекту займеться будівництвом аеропорту для загальної бізнес-авіації.

У найближчі кілька місяців Pipistrel Asia-Pacific і її дочірні компанії розпочнуть придбання земельної ділянки, будівництво та експлуатацію аеропорту площею 130 га. Проект Джуронг буде реалізований на ділянці в 60 км від Нанкіна, 8-мільйонного міста біля східного узбережжя Китаю.

Планується, що протягом наступних двох років у Джуронгу, крім аеропорту, будуть створені авіабудівний завод і відділення авіаційного університету. Також тут з’явиться туристичний центр, що обслуговує відвідувачів Національного парку озера Джуронг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування