Стартап Blockstack залучив $52 млн на створення паралельного інтернету


Стартап Blockstack залучив $52 млн на створення паралельного інтернету

У світі ICO з’явилася чергова компанія, яка зібрала мільйони доларів на реалізацію своєї ідеї. Стартап Blockstack успішно провів ICO і планує на зібрані гроші розвивати концепцію паралельного інтернету, який буде існувати незалежно від традиційного пише Venturebeat.

Суть цієї ідеї полягає в тому, щоб дати користувачам владу над усіма своїми даними. У цій мережі, яка буде розвиватися паралельно існуючому інтернету, всі дані будуть належати тільки йому одному, він сам буде зберігати їх. Творці концепції вважають, що підхід вигідний і для користувачів, і для розробників програм та сайтів у мережі. Перший впевнений у збереженні своїх даних, другим це дає економію на зберіганні користувальницьких даних, вирішує проблему приватності. Користувальницькі акаунти будуть оснащені API, через який він і зможе ділитися своїми даними з додатками, яким він довіряє.

Розвиток такої концепції означав би, що Facebook або Instagram не зберігав би ваші дані у себе на серверах. Таких традиційних сховищ інформації стало б менше. Замість цього, користувачі тримали б фотографії і дані про себе на ноутбуці або в хмарі, а додаток мав би тільки покажчик на дані, не на них самих. Доступ до такої мережі буде здійснюватися через спеціальні браузери і мобільні додатки. У підсумку, люди зможуть самі захистити свою приватність. Розробникам не доведеться стикатися зі специфікою законодавства в кожній з країн.

Творці говорять, що в мережу можна потрапити через спеціальні браузери Blockstack і через додатки. В даний момент для платформи вже написані 8 додатків, які доступні для всіх, хто запустить браузер. Гроші компанії йдуть в тому числі на залучення розробників. І вже найближчим часом компанія розраховує побачити у своїй екосистемі децентралізовані клони GitHub, Twitter та Slack.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування