Стало відомо, скільки пенсіонерів отримали підвищені пенсії


Стало відомо, скільки пенсіонерів отримали підвищені пенсії

Розмір підвищення пенсійних виплат, яке відбулося з 1 жовтня 2017 року, залежить від стажу роботи, заробітної плати і року виходу на пенсію, — заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Люди часто запитують, чому одним пенсії підвищили більше, іншим — менше? Зміст осучаснення пенсій, зміст цієї реформи якраз і полягає в тому, щоб не всім однаково підвищити пенсію на 50-100 грн, як це робилося раніше, а зробити це диференційовано і справедливо — в залежності від стажу роботи, заробітної плати і від року виходу на пенсію», — сказав він.

«Ми не ділили порівну, ми рахували по справедливості. Тому найбільше підвищення пенсійних виплат отримали ті, кому протягом останніх 4 років не проводилося жодного перерахунку. Це в основному ті люди, які мали середній розмір пенсії, у яких був досить великий страховий стаж і які виходили на пенсію, маючи середню заробітну плату», — пояснив віце-прем’єр-міністр.

«Понад 2,5 млн українських пенсіонерів отримали підвищення пенсій більш ніж тисячу гривень. На мій погляд, це досить серйозна цифра», — зазначив Павло Розенко, додавши, що в цілому підвищені пенсії отримали близько 80% пенсіонерів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua