Як штрафують за непристебнутий ремінь безпеки в Європі (інфографіка)


Як штрафують за непристебнутий ремінь безпеки в Європі (інфографіка)

Волонтери кампанії «За безпечні дороги» склали цікаву інфографіку, яка показує розмір штрафу за їзду без паска безпеки в різних європейських країнах, а також який відсоток водіїв виконує вимоги здорового глузду і закону.

Як бачимо, в Україні найнижчий у Європі розмір штрафу – всього 2 євро. Також більше від усіх українські водії почуваються «безтурботними ангелами» – згідно з інфографікою, пристібаєються менше 15%.

Варто зазначити, що дані по Україні були зроблені навесні 2017 року під час «польового» дослідження в 20 містах України, причому вибірка була 25 тис. осіб.

«Дослідники провели заміри в 20 містах України і виявили, що в жодному з цих міст навіть половина автомобілістів не користуються ременями безпеки. Кращі з гірших показників мають Київ (37,9% пристебнутих водіїв), Дніпро (30,6%), Львів (25,4%) і Павлоград (21,4%).

Ставлення водіїв до пасків безпеки в інших країнах Європи разюче відрізняється. Навіть у сусідній Молдові їздять пристебнутими мінімум кожен другий водій. Від 90 до 100% показують країни всієї Західної Європи – від Іспанії і Португалії, до Фінляндії і Норвегії. Також у них дуже високі штрафи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua