У США побудують дорогу з дозволеною швидкістю 320 км/год


У США побудують дорогу з дозволеною швидкістю 320 км/год

Розробкою високотехнологічної траси займається колишній співробітник компаній SpaceX і Hyperloop One.

Американський стартап Arrivo оголосив про плани побудувати до 2021 року в місті Денвер (штат Колорадо) високошвидкісну залізницю з пропускною здатністю до 20 000 автомобілів на годину. Концепція проекту віддалено нагадує ідею Hyperloop One, але з тією лише відмінністю, що пересуватися транспорт буде не в тунелях, а по землі.

Так, план Arrivo передбачає будівництво в місті спеціальних виділених смуг для транспорту, що пересувається на електромагнітній подушці. Пролягати нові траси будуть як уздовж існуючих магістралей, так і за новими маршрутами. Відзначається, що максимально допустима швидкість на таких дорогах складе 320 км/год. В першу чергу швидкісні магістралі будуть розраховані на короткі поїздки. Наприклад, обіцяють автори проекту, час в дорозі до аеропорту по такій дорозі скоротиться до 9 хвилин з однієї години.

В даний час стартап вже заручився підтримкою місцевої влади, уклавши угоду з місцевим департаментом транспорту. За нею вже найближчим часом розпочнеться будівництво випробувальної ділянки траси вздовж одного з шосе під Денвером. У 2021 році сторони планують розпочати повноцінні пасажирські преревезення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua