Прибуток Honda за II фінквартал не виправдав прогнозів


Прибуток Honda за II фінквартал не виправдав прогнозів

Японський автовиробник Honda Motor Co. скоротив прибуток у другому фінансовому кварталі, незважаючи на зростання виручки.

Компанія підвищила прогнози на весь фінрік, зазначивши, що негативні наслідки курсових різниць для її показників будуть менш істотними, ніж очікувалося.

Як повідомляється в прес-релізі Honda, її чистий прибуток за підсумками кварталу, що завершився у вересні 2017 року, скоротився на 1,7%, до 174 млрд ієн ($1,5 млрд).

Операційний прибуток зменшився майже на третину – до 152,9 млрд ієн – через разові витрати, в тому числі судові.

Квартальна виручка Honda підвищилася на 16% – до 3,78 млрд ієн.

Експерти, опитані ThomsonReuters, в середньому прогнозували чистий прибуток Honda на рівні 207,3 млрд ієн, операційний прибуток – 269,2 млрд ієн, виручку – 3,7 млрд ієн.

Автовиробник підвищив прогноз чистого прибутку на поточний рік на 40 млрд ієн в порівнянні з серпневим прогнозом – до 585 млрд ієн, операційний прибуток – на 20 млрд ієн, до 745 млрд ієн, виручки – на 550 млрд ієн, до 15,1 трлн ієн.
Honda планує викупити в поточному кварталі максимум 24 млн акцій на суму до 90 млрд ієн.

Раніше на цьому тижні японська компанія повідомила, що за перше фінансове півріччя виробила 2,56 млн автомобілів, що є рекордом для цього періоду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua