0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Як медична реформа в Україні позначиться на автомобілістах


Як медична реформа в Україні позначиться на автомобілістах

Верховна Рада дала «зелене світло» медичній реформі. За Закон «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» проголосували 240 депутатів при мінімально необхідних 226.

Звичайно, медична реформа позначиться на кожному українцеві. Мабуть, найбільш важлива зміна – запровадження платних медичних послуг.

При цьому перелік базових безкоштовних послуг залишиться. Планувалося також ввести часткову оплату за окремі медичні процедури, однак це положення поки що депутати не підтримали.

Читайте також: Депутати ВР затвердили медичну реформу

Для автомобілістів України важливим є той факт, що екстрена медична допомога залишиться безкоштовною. Вона входить у гарантований державою пакет послуг. Це важливо, наприклад, при ДТП – за послуги лікарів «швидкої допомоги» і лікування в реанімації платити не доведеться.

Разом з тим, спеціалізована та високоспеціалізована медична допомога стане платною. Тобто, за лікування при реабілітації після того ж ДТП потрібно буде платити. Втім, всі ми прекрасно розуміємо, що вони і зараз далеко не завжди безкоштовні. В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун підрахувала, що зараз українці і так оплачують 97% медичних послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування