Євро дешевшає до долара США на новинах з Іспанії


Євро дешевшає до долара США на новинах з Іспанії

Курс євро знижується у вівторок до долара США і до ієни після того, як Іспанія погіршила прогноз зростання ВВП.

Курс євро до долара США опустився на 15:28 до $1,1764 в порівнянні з $1,1796.

Пара євро/ієна торгується на рівні 132,02 ієни проти 132,34 ієни напередодні.

Вартість американської валюти відносно ієни стабільна на рівні 112,21 ієни проти 112,19 ієни на закриття попередньої сесії.

Влада Іспанії, четвертої за величиною економіки єврозони, знизила прогноз зростання ВВП на 2018 рік з 2.6% до 2,3% як наслідок політичної кризи в Каталонії, яка домагається незалежності.

Крім того, інвестори оцінюють статдані з єврозони.

Споживчі ціни (індекс CPI) у валютному блоці у вересні року зросли на 1,5% відносно того ж місяця минулого року, а підвищення цін у порівнянні з серпнем склало 0,4%. Остаточні дані співпали з попередніми.

Також, за даними дослідницького інституту ZEW, індекс очікувань інвесторів і аналітиків щодо економіки Німеччини на найближчі шість місяців (індекс довіри) в жовтні 2017 року збільшився до 17,6 пункту в порівнянні з 17 пунктами у вересні. При цьому індекс оцінки поточної ситуації опустився до 87 пунктів з 87,9 пункту місяцем раніше.

Позитивним фактором для долара у вівторок стало повідомлення від поінформованих джерел про те, що новим главою Федеральної резервної системи (ФРС) може стати економіст Стенфордського університету Джон Тейлор, відомий своїм “яструбиним” настроєм.

Дж.Тейлор раніше заявляв про те, що, на його думку, базова процентна ставка має бути втричі вищою від її поточного рівня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування