Первинний ринок вживаних легкових авто в Україні за 9 міс. зріс у 5,7 разу


Первинний ринок вживаних легкових авто в Україні за 9 міс. зріс у 5,7 разу

Первинні реєстрації уживаних легкових автомобілів в Україні в січні-вересні поточного року склали 38,588 тис., що в 5,7 разу більше, ніж за той самий період 2016 року, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

За даними асоціації, за цей період ринок нових легкових авто зріс на 31%, до 57,8 тис. од.
Як повідомлялося, в Україні з серпня 2016 року діє закон, який дозволяє фізособам ввозити один старий автомобіль на рік за значно зниженими ставками акцизного податку.

“Укравтопром” інформує, що у вересні на облік поставлено 5336 тис. авто з пробігом (майже вдвічі більше, ніж за той самий місяць 2016 року, коли на ці авто вже діяли знижені акцизи), а їх частка на первинному ринку легкових авто склала 40% (всього зареєстровано 13,176 тис. нових та вживаних авто).

Лідер первинного ринку вживаних авто Renault у вересні показав результат 1 тис. реєстрацій (58% легкових авто цієї марки). На друге місце опустився Volkswagen – зареєстровано 974 автомобілі з пробігом, або 56% від загального обсягу цього бренду.

На третій позиції закріпилася Skoda (592 шт.), нових та уживаних авто цієї марки у вересні зареєстровано приблизно порівну. Opel стабільно утримує четверту сходинку рейтингу з результатом 362 вживані авто, що становить 94% первинних реєстрацій марки за вересень. Замикає п’ятірку лідерів Nissan – 268 вживаних авто отримали українські номери, або 38% від загальних продажів марки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua