Western Digital представила перший жорсткий диск об'ємом 14 ТБ


Western Digital представила перший жорсткий диск об'ємом 14 ТБ

Не встиг корпоративний світ насолодитися найбільшим в світі жорстким диском на 12 ТБ від компанії Western Digital, як через півроку вона випустила нову модель – HGST Ultrastar Hs14 об’ємом 14 ТБ, пише Zdnet.

HGST Ultrastar Hs14 – це жорсткий диск корпоративного класу на основі гелію, призначений для центрів обробки даних і хмарних обчислень. Гелій використовується замість повітря, щоб знизити опір при обертанні магнітних дисків. У попередній версії на 12 ТБ їх було вісім і зараз компанія, мабуть, додала дев’ятий. Крім гелію Hs14 використовує систему запису другого покоління (Shingled Magnetic Recording), яка дозволяє робити нові записи на диски поверх старих, не пошкоджуючи дані.

Інноваційна система Hs14 дозволяє йому споживати всього 5,2 Вт на холостому ходу і 6,4 Вт при нормальній роботі. В цілому, у Hs14 потужність на 60% більше, ніж у 8 ТБ повітряного жорсткого диска.

Втім, перше місце Hs14 буде займати недовго: вже в наступному році Seagate обіцяє випустити жорсткий диск об’ємом 16 ТБ. Ціни на HGST Ultrastar Hs14 поки не оголошені. На Amazon старіша модель He10 на 10 ТБ коштує $ 400.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua