Названо функції машин, які заважають водію - дослідження


Названо функції машин, які заважають водію - дослідження

Експерти Міжнародного валютного фонду безпеки дорожнього руху (AAA Foundation for Traffic Safety) провели дослідження і з’ясували, наскільки можуть відволікати сучасні мультимедійні системи, а також що за кермом краще не робити.

У дослідженні взяли участь 30 моделей (Audi Q7, Cadillac XT5, Ford F-250, Infiniti Q50, Mazda3, Honda Civic і інші) і 24 водія, які використовували функції мультимедійних систем під час руху зі швидкістю 40 кілометрів на годину.

Найбільш нешкідливою функцією інформаційно-розважальних систем стало налаштування аудіо: зміна гучності або вибір радіостанції. Ці дії стали звичними і для них не потрібно багато часу. На другому місці – телефонні дзвінки і SMS.

Найбільше від дороги відволікає навігаційна система: її використання, особливо введення адреси, що вимагає максимальної концентрації.

Крім цього, в дослідженні приділили увагу інтерфейсу і органам управління. Найзручнішими названі ті, що розміщені на центральній частині приладової панелі, відволікаючими – шайби і перемикачі на центральній консолі. При цьому найбільш вимогливими до уваги водія машинами стали Honda Ridgeline, Audi Q7, Volvo XC60, Honda Civic і Dodge Durango.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua