В Україні запроваджують міжнародний податковий стандарт


В Україні запроваджують міжнародний податковий стандарт

З 2020 року в Україні почнеться автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки нерезидентів за міжнародним стандартом Common Reporting Standard, який був розроблений Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) і схвалений G20. Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів, зазначає Сегодня.

Перший обмін податковою інформацією відбудеться за результатами 2019 року.

“Така дата є цілком реалістичною. Ми розуміємо, що до того часу треба внести відповідні зміни в законодавство і забезпечити високі стандарти безпеки та конфіденційності отриманих даних”, – зазначив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

Україна приєднається до більш ніж 100 країн світу, які вводять новий стандарт з обміну інформацією для боротьби з ухиленням від сплати податків.

Представники ОЕСР позитивно сприйняли прагнення України приєднатися до автоматичного обміну інформацією, починаючи з 2020 року, і заявили про готовність активно співпрацювати з Україною для досягнення цих цілей.

Нагадаємо, Україна приєдналася до Глобального форуму з прозорості та обміну інформацією для податкових цілей в межах ОЕСР в 2013 році і зобов’язалася дотримуватися міжнародних стандартів прозорості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua