Ринок робототехніки зростатиме щорічно на 15% (інфографіка)


Ринок робототехніки зростатиме щорічно на 15% (інфографіка)

У 2017 році заводи по всьому світу стали більше купувати робототехніку. Найчастіше її купують автомобілебудівні компанії і виробники електроніки. У найближчі роки тренд збережеться, а ринок робототехніки буде збільшуватися приблизно на 15% щорічно, прогнозує Міжнародна федерація робототехніки (IFR) в свіжому звіті World Robotics 2017.

За прогнозами Міжнародної федерації робототехніки, світовий ринок роботизованих пристроїв у 2017 році зросте на 18%. Всього в цьому році буде продано близько 346 800 одиниць робототехніки. Зростання буде викликане популярністю коботів, створених для спільної роботи з людьми, а також системами для розумних заводів і алгоритмами, які спрощують робочі процеси. IFR передбачає, що в період між 2018 і 2020 роками щорічний приріст буде доходити до 15%.

Як пише Reuters, за минулий рік попит на роботів у сфері виробництва електроніки зріс на 41%. Заводи, що виробляють електроприлади, вже встановили понад 91 000 роботизованих систем. Автомобілебудівні компанії впровадили 103 300 роботів – на 6% більше, ніж роком раніше. Але саме автомобільні компанії найчастіше купують робототехніку – вони забезпечують 35% всіх продажів.

Piccy.info - Free Image Hosting

Лідером світового ринку залишається Китай. Третина всіх світових продажів припадає на цю азіатську країну, це ж стосується і кількості робототехніки, що випускається. Китай щорічно збільшує кількість робототехніки на своїх підприємствах на 20%, а до 2020 року на континентальній території країни буде впроваджено ще 650 000 одиниць роботизованих механізмів.

Однак по щільності роботизації КНР поступається Південній Кореї, в якій на 10 000 робочих припадає 2 145 роботів. Цей показник зріс удвічі з 2009 року. IFR вважає, що щільність зросла через підвищений попит на акумулятори для електромобілів і гібридів.

За кількістю компаній-виробників промислової робототехніки лідирує Японія. У топ-7 підприємств, що випускають роботів, входить чотири компанії з Японії: Fanuc, Yaskawa, Kawasaki і Nachi. Також в список лідерів увійшла швейцарська ABB і німецька Kuka, що належить китайському виробнику побутової техніки Midea.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua