ДФС збільшить центральний апарат на 9,5% для запуску електронних сервісів


ДФС збільшить центральний апарат на 9,5% для запуску електронних сервісів

Центральний апарат Державної фіскальної служби (ДФС) буде збільшено на 146 держслужбовців, або на 9,5% – до 1676 осіб за рахунок такого скорочення в територіальних органах відомства, відповідну постанову прийняв Кабінет міністрів на засіданні в середу.

Як говориться в пояснювальній записці, що є в розпорядженні агентства “Інтерфакс-Україна”, такі зміни пов’язані із запуском і модернізацією різних електронних сервісів: єдиної бази індивідуальних консультацій, електронного кабінету платника податків, системи моніторингу податкових накладних.

У документі також вказується, що одночасно звужено повноваження Державних податкових інспекцій (ДПІ) стосовно винесення рішень про грошові зобов’язання, які можуть бути предметом адміністративного оскарження. Тепер цю функцію буде виконувати ДФС, а територіальні органи ДФС будуть забезпечувати тільки обслуговування платників податків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування