Центробанк ЄС заборонив Естонії випускати криптовалюту


Центробанк ЄС заборонив Естонії випускати криптовалюту

Президент Європейського центрального банку Маріо Драгі заборонив уряду Естонії створювати національну криптовалюту, щоб не скласти конкуренцію євро як головній валюті в юрисдикції ЄС.

“Жодна держава, що входить у ЄС, не може випускати власну валюту. Єдина валюта Єврозони – це євро”, – сказав Маріо Драгі.

Тим не менш, у Естонії все ще є можливість запуску власної кріптовалюти, якщо це буде зроблено через державно-приватне партнерство, передає Bitcoin.com.

“Цей план може бути здійснено через якусь державну установу”, – заявив Даніель Хеллер з Інституту міжнародної економіки Петерсона.

Читайте також: Голова ЄЦБ розбив надії Естонії на власну криптовалюту

Згідно із заявою голови відділу зі зв’язків з громадськістю E-residency Арно Кастаньєта, Естонія планує просувати проект, але він не згадав те, як національна криптовалюта буде узгоджуватися з вимогами ЄС.

“Ми готові рухатися вперед, але для цього необхідно провести обговорення на національному рівні. Якщо пропозицію схвалять, то наступним етапом перед ICO стане white paper, в якому будуть вказані всі достоїнства Estcoin”.

У серпні Естонія представила свій план щодо запуску національної кріптовалюти Estcoin, яка повинна управлятися централізовано країною і видаватися через ICO., творець Ethereum Віталій Бутерін дав високу оцінку проекту Estcoin.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua