На фондовому ринку змінилися умови видачі ліцензії


На фондовому ринку змінилися умови видачі ліцензії

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) повідомляє, що з 8 вересня набрали чинності зміни до умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку.

Регулятор удосконалив вимоги до ділової репутації заявника, осіб – власників з істотною участю у заявника та усіх юросіб, через які буде здійснюватися опосередкований контроль над заявником. А також осіб, які здійснюють повноваження одноосібного виконавчого органу (або призначення голови або члена колегіального виконавчого органу), та/або осіб, які здійснюють повноваження голови (членів) наглядової ради.

Внесено зміни в розкриття структури власності заявника (прямих власників і власників з істотною участю в структурі власності заявника).

Комісія встановила вимоги до фінансової стійкості і можливості людини в майбутньому надавати додаткову фінансову підтримку професійному учаснику фондового ринку.

Крім того, збільшено до двох років термін, за який заявник може отримати нову ліцензію після анулювання раніше виданої ліцензії за відповідною санкцією.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
В Контексті Finance.ua