Канада легалізувала операції з Bitcoin


Канада легалізувала операції з Bitcoin

Комісія з цінних паперів Британської Колумбії (BCSC) в Канаді офіційно зареєструвала інвестиційну фірму, яка планує запустити фонд, пов’язаний з Bitcoin.

BCSC надала реєстрацію інвестиційній фірмі Cryptocurrency First Block Capital Inc., заснованій у Ванкувері, яка пропонує інвестиційні послуги, спрямовані на новий клас цифрових активів.

Як повідомляє Coindesk, канадський регулятор отримує доступ до “унікальних механізмів моніторингу операцій”.

“Ми настійно рекомендуємо іншим компаніям в Британській Колумбії, незалежно від того, чи вони розглядають можливість отримання ліцензії, чи є вже існуючими керуючими інвестиційними фондами, зв’язатися з технічною командою BCSC, якщо вони планують інвестувати свої кошти в криптовалютні кошти”, – заявив лідер Tech Team, підрозділу фінансових технологій BCSC Зек Масум.

Реєстрація First Block Capital показує, що фінансові регулятори Канади шукають активні підходи до компаній, які прагнуть створювати продукти і послуги на основі технології blockchain.

Рішення BCSC поширюється і на сферу первинного розміщення монет (ICO). До речі, фінансовий агент Квебеку нещодавно прийняв ICO у свій реєстр або так звану стандартну пісочницю.

Відзначимо, що компанії, які планують ICO, останнім часом отримали попередження від регуляторів цінних паперів в таких країнах, як Сінгапур, США і особливо Китай.

На думку держмоніторингу цих країн, ICO несе в собі ризики для інвесторів і є одним з механізмів ухилення від сплати податків. Обмеження на ICO будуть існувати доти, доки не буде розроблено дієві механізми регулювання в цій галузі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua