Європейський центральний банк і Банк Японії: Блокчейн ще недостатньо розвинений для застосування в банківському секторі


Європейський центральний банк і Банк Японії: Блокчейн ще недостатньо розвинений для застосування в банківському секторі

Спроба Європейського центрального банку і Банку Японії в 2016 році проводити великі банківські транзакції за допомогою блокчейну показала, що технологія не готова справитися з великими інституційними банківськими проблемами.

За результатами дослідження блокчейн довів свою ефективність у задоволенні банківських потреб, але експерти поки вважають технологію недостатньо розвиненою, щоб функціонувати в банківській практиці: «Хоча серія випробувань дала багатообіцяючі результати, варто зазначити, що з тестового встановлення блокчейн технології не можна зробити прямих висновків щодо її потенційного використання у виробництві. Враховуючи відносну незрілість технології, DLT не є оптимальним рішенням для широкомасштабних програм, таких як BOJ-NET і TARGET2 на поточному етапі розробки».

Незважаючи на те, що деякі банківські установи (Центральний банк Китаю, Bank of America та ін.) вже використовують блокчейн для проведення транзакцій і документації, результати дослідження двох великих банків вказують на те, що поки що технологія розподілених реєстрів недостатньо надійна для повномасштабного застосування в банківській сфері.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua