Хакерів з РФ запідозрили у зломі мереж енергокомпаній США, - Financial Times


Хакерів з РФ запідозрили у зломі мереж енергокомпаній США, - Financial Times

Групу хакерів, відому як Dragonfly, Energetic Bear або Berserk Bear, яку раніше пов’язували з Росією, запідозрили в отриманні доступу до систем енергетичних компаній США.

Про це повідомляє Financial Times, посилаючись на звіти американської компанії Symantec, що спеціалізується на кібербезпеці.

Зазначено, що дії хакерів не спричинили перебої в подачі електроенергії, при цьому такий ризик існує. У компанії також вважають, що хакери “потенційно політично мотивовані” на дії проти компаній, зосереджених в США і Туреччині.

Так, у звіті компанія підкреслює, що навіть якщо хакери скомпрометують невелику енергетичну компанію, це може поставити під загрозу всю енергосистему. “Ми бачимо їхню активність, розуміємо, як вони працюють, приблизно розуміємо, як вони можуть провести свою диверсійну кампанію. Але ніяких доказів того, що вони порушують роботу, немає… Вони чекають нагоди, коли станеться якась політичне подія, і тоді у них буде засіб для кібернаступу”, – зазначив технічний директор Symantec Ерік Чен.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua