Насіров закликав підняти мінімальну зарплатню до 5 тис. грн


Насіров закликав підняти мінімальну зарплатню до 5 тис. грн

Необхідно вже зараз підвищити мінімальну зарплату до 5 тисяч гривень, а до кінця року – до 7,5 тисяч гривень. Про це на своїй сторінці у Фейсбук заявив відсторонений глава ДФС Роман Насіров.

“Об’єктивно і обґрунтовано заявляю, що необхідно робити наступне підвищення мінімальної зарплати до 5000 гривень, вже зараз готуватися до наступного підвищення до 7,5 тисяч до кінця року і вводити елементи контролю”, – упевнений Насіров.

Він нагадав, що після підвищення зарплати до 3200 грн середня зарплата в Україні зросла з 4984 грн в травні 2016-го до 6840 грн у травні нинішнього року. А в червні 2017-го вже склала приблизно 7200 грн.

“В дійсності “3200” – це тільки перший крок щодо детінізації зарплати, за ним повинні бути наступні підвищення. По-перше, для цього є всі економічні передумови, по-друге, ця чергова легалізація доходів призведе до реального наповнення державного і місцевих бюджетів. Крім того, відчутне підвищення заробітної плати, зокрема, мінімальної, – це важливий крок до європейської інтеграції”, – впевнений Роман Насіров.

При цьому він підкреслив, що профільні відомства ігнорують ідею підвищення мінімальної зарплати, а депутатський корпус законодавчо намагається зняти відповідальність з роботодавців, які не хочуть офіційно оформлювати своїх співробітників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
В Контексті Finance.ua