Створення реєстру е-декларацій це просто фейк - експерт


Створення реєстру е-декларацій це просто фейк - експерт

В Україні необхідно створити міністерство цифрової економіки. Саме таким чином можна пришвидшити впровадження технологій на державному рівні та нівелювати корупційні моменти.

Про це заявив голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко в ефірі “Фінансового тижня” на 5 каналі.

На думку експерта, замість реальної роботи над реформами відбувається конкуренція між міністерствами за гроші держбюджету, тому виникає нобхідність у створенні спеціального органу, який займався б виключно впровадженням цифрових технологій.

У якості приклада Данченко наводить створення реєстру е-декларацій.

“Це просто фейк. Якби одна людина за це відповідала, вона б зробили не новий реєстр, а нову підсистему, яка була б підключена до митного та податкового реєстру і з автоматичною звіркою даних. А що зараз? Роздруковують папери, йдуть до служб і нічого перевірити не можуть”, – заявив експерт.

Також він додав, що деяким такі зміни можуть бути невигідними, оскільки люди можуть втратити робочі місця та корупційні бізнеси, які займались обслуговуванням та наданням послуг державі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua