НБУ вживає заходів для підвищення дієвості використання облікової ставки


НБУ вживає заходів для підвищення дієвості використання облікової ставки

Національний банк України (НБУ) встановив чітку періодичність публікації розміру облікової ставки через загальнодоступні регулярні джерела інформації, що дозволить банкам використовувати облікову ставку як індикатор у формулі визначення плаваючої процентної ставки при наданні кредитів.

Як повідомив НБУ на веб-сайті, це передбачено постановою правління НБУ № 63 від 11 липня 2017 року “Про внесення зміни до Положення про основи процентної політики Національного банку України”, яка набирає чинності з 12 липня.

“Національний банк щодня публікує розмір облікової ставки в засобах масової інформації та/або оприлюднює через інші загальнодоступні регулярні джерела інформації, в тому числі на сторінці офіційного інтернет-представництва Національного банку”, – йдеться в новій редакції Положення про основи процентної політики НБУ.

НБУ встановив чітку періодичність публікації розміру облікової ставки через загальнодоступні регулярні джерела інформації, а саме – Офіційне інтернет-представництво Національного банку відповідно до вимог Цивільного кодексу України. Це дозволить банкам використовувати облікову ставку НБУ як індикатор у формулі визначення змінюваної (плаваючої) процентної ставки при наданні ними кредитів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua