НБУ має намір оновити порядок здійснення банками операцій за акредитивами


НБУ має намір оновити порядок здійснення банками операцій за акредитивами

Національний банк має намір оновити порядок здійснення уповноваженими банками операцій за документарними акредитивами в розрахунках за зовнішньоекономічними операціями.

Про це йдеться в повідомленні Національного банку.

Реалізація норм проекту дозволить удосконалити порядок здійснення банками операцій за документарними акредитивами, з огляду на сучасні тенденції на ринку таких операцій і з мінімальним використанням паперових документів.

Проектом запропоновано врегулювати такі питання: визначення порядку здійснення банками операцій за документарними акредитивами в національній та іноземних валютах в одному нормативно-правовому акті Нацбанку; адаптації порядку здійснення банками операцій за документарними акредитивами в національній та іноземній валютах сучасної міжнародної практики здійснення операцій за документарними акредитивами.

Також планується врегулювати питання зменшення кількості паперових документів, що використовуються при оформленні банками і їхніми клієнтами операцій за документарними акредитивами в національній та іноземній валютах; використання електронних документів на всіх етапах здійснення банками і їхніми клієнтами операцій за документарними акредитивами в національній та іноземній валютах і питання зменшення кількості формальних інструкцій в порядку роботи за документарними акредитивами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua