В Україні змінюють умови для інститутів спільного інвестування


В Україні змінюють умови для інститутів спільного інвестування

НКЦПФР схвалила проекти змін у нормативно-правові акти у сфері регулювання діяльності ІСІ (інститутів спільного інвестування).

Як повідомили в Комісії, зміни нормативно-правових актів щодо порядків реєстрації емісії цінних паперів ІСІ, порядку реєстрації регламенту ІСІ забезпечують можливість контролю Комісією за додержанням норм щодо пов’язаності між зберігачем, аудитором (аудиторською фірмою), оцінювачем майна, з якими укладені договори на обслуговування ІСІ, а також запобігання участі в ІСІ юридичних осіб, частка державної або комунальної власності в яких перевищує 25%.

Що ж стосується змін в акти, що регламентують ліквідацію ІСІ, то вони передбачають можливість здійснення зі згоди всіх учасників розрахунків з ними до моменту списання/реалізації заблокованих цінних паперів, що враховуються за нульовою вартістю і перебувають у складі відповідних активів інвестиційних фондів.

У Положенні про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів інституту спільного інвестування доповнено перелік підстав для складання звіту про досягнення мінімального обсягу активів інституту спільного інвестування без розгляду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
В Контексті Finance.ua