Порошенко підписав закон про безпечність та якість харчових продуктів


Порошенко підписав закон про безпечність та якість харчових продуктів

Президент України Петро Порошенко підписав закон “Про державний контроль, який здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров’я та благополуччя тварин”.

Відповідно до прес-релізу Міністерства аграрної політики і продовольства, закон набере чинності навесні 2018 року.

“Підписання президентом закону є нашою значною перемогою і важливим етапом в адаптації українського законодавства до європейських норм і стандартів”, – цитується в повідомленні заступник міністра аграрної політики і продовольства з питань євроінтеграції Ольга Трофимцева.

За її словами, ризикоорієнтований підхід до контролю, охоплення всього ланцюжка виробництва від поля до столу дасть можливість українським виробникам працювати за європейськими правилами, а споживачам – бути впевненими в якості і безпеці харчових продуктів.

О.Трофимцева додала, для того, щоб закон запрацював повною мірою, необхідно прийняти ще велику кількість підзаконних актів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Мінагрополітики
В Контексті Finance.ua