НБУ через кібератаку підтримав валютний ринок інтервенцією за єдиним курсом


НБУ через кібератаку підтримав валютний ринок інтервенцією за єдиним курсом

Національний банк України (НБУ) в четвер у зв’язку з кібератакою підтримав валютний ринок інтервенцією за єдиним курсом – купив за курсом 26,07 грн/$1 і продав за курсом 26,12 грн/$1, повідомив НБУ на веб-сайті.

“У зв’язку з нещодавньою кібератакою робота низки банків сьогодні була обмежена, що вплинуло на функціонування міжбанківського валютного ринку і нашкодило процесу курсоутворення. Тому Національний банк прийняв рішення підтримати функціонування валютного ринку за допомогою валютної інтервенції”, – цитує прес-служба НБУ заступника голови центробанку Олега Чурія.

Згідно зі Стратегією валютних інтервенцій НБУ на 2016-2020 роки, валютна інтервенція НБУ за єдиним курсом проводиться у випадках, коли необхідно надати ринку чіткий курсовий орієнтир, наприклад, в разі дезорганізованості ринку. При такій інтервенції НБУ пропорційно задовольняє заявлені суб’єктами ринку суми за єдиним визначеним курсом гривні до іноземної валюти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування