У Південній Кореї пройде перший аукціон з продажу конфіскованих біткойнів


У Південній Кореї пройде перший аукціон з продажу конфіскованих біткойнів

Уряд Південної Кореї проведе перший публічний аукціон, в ході якого будуть реалізовані біткойни, отримані в результаті злочинної діяльності. Про це пише CoinDesk з посиланням на місцеве видання Seoul Economic Daily.

В цілому на торги буде виставлено 216 BTC (близько $561 000 за поточним курсом). Криптовалюта була вилучена агентством Південного округу Кенгі в квітні цього року в ході розслідування діяльності оператора «непристойного» сайту.

«Це перший публічний аукціон з розпродажу віртуальних грошей, і в чомусь він схожий на розпродаж акцій, які зросли в ціні», – йдеться в заяві Корейської державної компанії з управління активами (KAMCO).

Відповідно до Кримінально-процесуального кодексу Південної Кореї, конфіскований актив стає власністю держави, а всі виручені під час аукціону кошти підуть в казну. Очікується, що біткойни будуть реалізовані за ціною трохи нижче ринкової.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Південній Кореї пройде перший аукціон з продажу конфіскованих біткойнів» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua