Коломойський може стати акціонером WOG - джерело


Коломойський може стати акціонером WOG - джерело

Акції покійного Ігоря Єремєєва в бізнесі паливної компанії WOG стали предметом боротьби з боку найбільшого акціонера компанії Степана Івахіва і лідера групи «Приват» Ігоря Коломойського. Про це повідомляють ЗМІ, а також джерела OilNews, близькі до WOG і групи «Приват».

За даними джерел в WOG, Степан Івахів нещодавно заявив менеджменту мережі про консолідацію 50% бізнесу за рахунок частки Петра Димінського. Іншими акціонерами компанії залишаються Сергій Лагур (25%) і діти загиблого Ігоря Єремєєва Роман і Софія (25%). В єдиному реєстрі юросіб всі вони числяться засновниками ТОВ «ВОГ РИТЕЙЛ» (ЄДРПОУ 38740702).

Численні джерела стверджують, що Івахів має намір наростити свою частку в компанії за рахунок пакета Єремєєва. На цьому тлі наростає конфлікт між ним і вдовою Тетяною Єремєєвою.

«Предметом розглядів є нерухомість Єремєєва в Луцьку і Києві. Кілька місяців сім’я не отримує фінансової допомоги, яку отримувала раніше», – говорить співрозмовник, знайомий з ситуацією. За іншими даними, вже йдуть судові розгляди.

Ситуацією може скористатися група «Приват». Видання «Деловая столица» пише, що Ігор Коломойський вже включився в боротьбу: його близький партнер, голова Волинської облради Ігор Палиця вже провів переговори з Тетяною Єремєєвою.

«В результаті вона нібито дала згоду на продаж. У компанії WOG кажуть, що вже отримують запити від юристів Ігоря Палиці від імені Тетяни Єремєєвої», – пише «ДС». Видання повідомляє, що крім грошей Палиця сприятиме політичній кар’єрі вдови, яка має шанси балотуватися у виборчому окрузі Ігоря Єремєєва.

Своєю чергою, 8 червня прес-служба WOG спростувала цю інформацію.

“Частка в компанії, що належала Ігорю Мироновичу Єремеєву, у відповідності до його волі, перейшла до його дітей, що підтверджено Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Інформація про володіння часткою Єремеєва третіми особами, яка останнім часом активно поширюється в ЗМІ, не відповідає дійсності”, – йдеться у заяві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua