Кредитка Альфа Connect - карта, яка дарує подарунки


Кредитка Альфа Connect - карта, яка дарує подарунки

Розраховуючись кобрендовою кредиткою Альфа-Банку Україна і Vodafone – Альфа Connect, власники мають можливість накопичувати бонуси і обмінювати їх на знижки на товари і послуги від партнерів програми: шопінг, туризм, АЗС та інші, а також оплачувати послуги мобільного зв’язку.

Накопичувати бонуси легко: за розрахунок карткою Альфа Connect на суму від 100 грн нараховуються перші вітальні 500 бонусів і потім по 1 бонусу за кожні наступні 5 грн, витрачені по картці.

Наприклад, вже після першої закупки в супермаркеті на суму в 500 грн, власники кредитки Альфа Connect World отримають безкоштовних 20 хв. розмов по мобільному і 20 sms або знижку в 2 грн за кожен літр бензину на WOG і знижку в 20 грн в купон Superdeal або ін.
Онлайн-калькулятор бонусів і повний перелік подарунків тут.

«Альфа-Банк Україна пропонує своїм клієнтам не тільки ефективні фінансові рішення, а й приємні заохочення у вигляді бонусів. Так, власники кобрендової кредитки Альфа Connect отримують бонуси за безготівкові розрахунки, які згодом можна обміняти на безкоштовні хвилини мобільного зв’язку або знижки на подарунки від партнерів, – розповідає Олексій Пузняк, віце-президент, в.о. Директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку України.Чим більше розрахунків за звичайні покупки, тим більше бонусів!».
Серед інших переваг кобрендової кредитки Альфа Connect такі:

  • пільговий період користування кредитними коштами до 55 днів
  • кредитний ліміт до 200 тис. грн
  • можливість придбати товари та послуги, скориставшись безкоштовною моментальною розстрочкою по картці на термін до року
  • безкоштовне оформлення

Замовити карту Альфа Connect можна за посиланням.
Також її можна оформити в одному з відділень Альфа-Банку Україна або за телефоном гарячої лінії 0800500183 (безкоштовні дзвінки по Україні).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua