НБУ повторно виставить на продаж 7 заставних об'єктів нерухомого майна


НБУ повторно виставить на продаж 7 заставних об'єктів нерухомого майна

НБУ 8 червня повторно виставить на продаж через систему “ProZorro.Продажу” сім об’єктів нерухомого майна, отриманих у власність в рахунок погашення заборгованості за виданими центробанком кредитами.

Як повідомляється на веб-сайті НБУ, на аукціон будуть виставлені: нежитлове приміщення адміністративно-лікувального закладу в Києві на вул. Лабораторна, 6 початковою вартістю 120,7 млн грн, нежитлові приміщення у Харкові на вул. Різдвяна (Енгельса), 6 початковою вартістю 6,1 млн грн, на вул. Службова, 107 початковою вартістю 886,4 тис. грн, на Б. Хмельницького, 14/16 початковою вартістю 1,582 млн грн, а також п’ятиповерхова капітальна будівля в Харкові на вул. Ключковська, 3 початковою вартістю 20,48 млн грн, вбудовані нежитлові приміщення в Краматорську на вул. Двірцева, 45 початковою вартістю 1,412 млн грн і у Світловодську (Кіровоградська обл.) на вул. Захисників України, 1 початковою вартістю 209,709 тис. грн.

Початкова вартість об’єктів порівняно з першим аукціоном, який відбувся 20 квітня 2017 року, не змінилася.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua