А могла б своїх: у Кабміні розповіли, як Україна годує пенсіонерів з ЄС


А могла б своїх: у Кабміні розповіли, як Україна годує пенсіонерів з ЄС

Більше половини акцій підприємств України перебувають у власності пенсійних фондів Польщі і, таким чином, працюють на добробут польських, а не українських пенсіонерів.

Про це у своєму блозі на “Обозревателі” написав віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

За його словами, українські підприємства протягом останніх років збільшують активність на Варшавській біржі, зокрема через розміщення там своїх акцій: їх сукупний індекс за 2016 рік зріс на 41%.

“Тому сукупний ресурс накопичувальної пенсійної системи Польщі та недержавних пенсійних фондів становить понад $100 мільярдів. 20 років тому Польща провела пенсійну реформу і ввела накопичувальну систему та рівень недержавного пенсійного страхування! Ось і виходить, що українські підприємства працюють на добробут і якісне життя польських пенсіонерів”, — підкреслив чиновник.

В Україні тим часом, обурився Розенко, громадяни замість реальної пенсійної реформи 20 років чують від своїх чиновників та псевдоекспертів мантри про те, що вводити накопичувальну систему і недержавні пенсійні фонди ще зарано, оскільки немає умов, немає готовності, і це може статися тільки коли-небудь.

“Яскравий приклад проведення реформ і з іншого боку — імітація бурхливої діяльності реформ”, — резюмував він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування