ПриватБанк має намір збільшити мережу платіжних терміналів на 20%


ПриватБанк має намір збільшити мережу платіжних терміналів на 20%

ПриватБанк планує розширити власну мережу прийому безготівкових карткових платежів на 20% у 2017 році.

Про це повідомляє прес-служба Приватбанку.

Постачальником платіжних рішень та супутніх послуг для Приватбанку було обрано «Верифон» (NYSE: PAY). В рамках 3-річної угоди «Верифон» надасть для торговців Приватбанку платіжне рішення на базі POS-терміналів, що дозволить ПриватБанку сконцентруватися на наданні фінансових послуг для більше ніж 120 тис. таких торговців.

До вересня 2017 року буде встановлено близько 20 тис. терміналів Verifone Vx520.

«Верифон» разом з компанією Servus Systems Integration Ltd., яка є локальним партнером, буде для Приватбанку єдиним постачальником платіжного сервісу, надаючи програмне забезпечення, гарантію і логістику.

Як відзначають в Приватбанку, угода дозволяє гнучко використовувати платіжні рішення на базі щомісячних платежів, що дає можливість уникнути істотних витрат на закупівлю, амортизацію і управління POS-терміналами.

Нагадаємо, за даними галузевих досліджень, українська економіка все ще базується на готівкових розрахунках. При цьому населення все активніше користується зручністю платіжних карток.

В мережі Приватбанку працює 130 тис. POS-терміналів, з них понад 80 тис. з можливістю прийому безконтактних платежів. За даними Приватбанку, сьогодні кількість POS-терміналів на тисячу населення в Україні в 2,3 рази менша, ніж у Польщі, у 7 разів – ніж у Туреччині і майже в 10 разів – ніж у США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua